SALSA XXL w PARACH

Salsa to muzyka, salsa to taniec, zabawa, rytm...salsa to mieszanka wybuchowa endorfin, to radość, zabawa i sposób na nieśmiałość!

Muzykę wyróżnia clave (rytm wystukiwany na drewnianych pałeczkach zwanych klawesami), bogata sekcja dęta oraz melodia wygrywana najczęściej na pianinie w zapętlonych frazach. Wszystko to odbywa się w metrum 4/4 z rozbudowaną sekcją instrumentów dętych ...
ale to tylko opis

przykład muzyki tutaj:

Tańczona solo daje poczucie wolności i spontaniczności oraz szczęścia wywołanego dawką pozytywnych wibracji płynących z muzyki!

Tańczona w parze pozwala na ekspresję kobiecości/męskości i jest doskonałą propozycją spędzenia czasu z ukochaną/-ym! lub w gronie znajomych. Każdy, kto raz zatańczy salsę i poczuje jej rytm nawet w kroku podstawowym poczuje się doskonale!

Dlatego wraz z naszym wieloletnim partnerem szkołą tańca Viva Cuba przygotowaliśmy specjalny kurs SALSA XXL abyś mogła/mógł pokonać nieśmiałość lub wzmocnić swoje poczucie wartości lub zabłysnąć wśród znajomych nowymi umiejętnościami lub ...przygotować pierwszy taniec !

Nie martw się o partnera/ partnerkę -my zajmiemy się kompletowaniem par do tańca i dobrą atmosferą Ty przyjdziesz tylko po naukę!

zgłoszenia prosimy wysyłać na adres :
zapisy@spalamkaloriewtancu.pl

imię:
imie partnera/partnerki:
wiek:
wzrost:
cel:
preferowana godzina, dzień


SALSA XXL JUŻ w CZERWCU!!!