piątek, 3 maja 2013

Majowo, pachnąco ACH, jak pięknie!


Informujemy, że zajęcia Spalam Kalorie w Tańcu odbędą się dopiero 8 maja w środę, o 19.00 na ul. Marszałkowskiej 115 w Viva Cuba Dance Studio
 
Ciepło..., wiosennie..., czas, gdy rozsiewa zioła maj, a stokrotka rośnie polna, więc pora zabrać się za swoje nadbagaże i wyruszyć po zdrową sylwetkę :-), macie już na to swój sposób?
Jeśli tak-to super! Teraz trzeba tylko wcielić go w życie, zasiać, ale i podlewać, by pomysł z odchudzaniem nie obrósł w chwasty, czyli wymówki:  nie chce mi się, nie uda mi się, nie mam czasu, nie mam pieniędzy, itp.
Wszyscy to znamy. Ciężko jest zabrać się do działania. Trzeba na początku mieć cel i motywację. Dlatego oprócz marzenia o schudnięciu musimy planować swój czas z głową a potem swój grafik tygodniowy realizować z pasją!
Nie jest to łatwe- praca, dom, zmęczenie, zakupy, dom, sen, praca, zmęczenie, nic-nierobienie, tumiwisizm i inne takie:), każdy ma takie momenty. Bez Ciebie jednak nic się samo nie stanie...
My proponujemy 2 rzeczy -2 narzędzia : RUCH i DIETĘ-resztę musicie zrobić sami.
Cudownie patrzy się na dziewczyny z grupy warsztatowej  Czy odchudzanie to wyzwanie? Krysię, Hanię, Danusię, Kasię, Elę, Magdę- one naprawdę są już w "odmiennym stanie"! :-) Widać jak się ruszają, jaką mają cerę, jak pięknie się śmieją i są radosne, promienieją na wiosnę niczym dzięcielina;-) Gratulacje ! 
Jeśli ktoś nie zdążył się jeszcze zapisać mamy następny termin: startujemy z grupą  7 maja we wtorek o 19.30/ są jeszcze 4 miejsca/ i 27 maja w poniedziałek o 19.00/jest 8 miejsc/Nie czekaj z decyzją zapisz się:
zapisy@spalamkaloriewtancu.pl
lub tel 504699512

 Zapisy do grup na zajęcia taneczne:
  
Grupa Stare Bielany, ul.Kleczewska 38/40
poniedziałek, czwartek godz 18.00
GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Grupa  CENTRUM, ul. Smolna 38/2 /od 15.04.2013 r zmiana lokalizacji szkoły VIVA CUBA DANCE STUDIO: ul. Marszałkowska 115  (wejście od ul. Przechodniej) - przy samym Pl. Bankowym/

 1/  Grupa początkująca 
ul. Marszałkowska 115 Viva Cuba Dance Studio
piątek godz 20.30 
Poranny Rozruch ze Spalaniem
sobota godz 10.00-11.30

 2/     Grupa średniozaawansowana- środa, piątek godz 19.00
Grupa  MOKOTÓW/URSYNÓW
 ul. Cieszyńska 6/ Szkoła Tańca Tropicana/
środa godz. 18-19.00
GRUPA POCZĄTKUJĄCA 

Grupa DRUGA STRONA Wisły 
Wawer, ul. Zwoleńska 81
 poniedziałek, środa godz 18-19 /ew czwartek/
 sobota 12.15
GRUPA POCZĄTKUJĄCA   

zapisy@spalamkaloriewtancu.pl

ZAPRASZAMY!

* na zajęcia przyjmowane są osoby z BMI powyżej 25 ! :)


Warunkiem startu kolejnej grupy początkującej jest zgłoszenie się mailem lub telefonicznie i zarezerwowanie miejsca na sali.
   
Bezustannie będę zachęcała do spróbowania PORANNEGO ROZRUCHU ZE SPALANIEM w każdą sobotę o 10.00 ! To naprawdę zastrzyk energii na cały dzień, ćwiczenia poranne i taniec bardzo skutecznie spalają tkankę tłuszczową, szczególnie, jeśli zdarzyło Ci się podjeść coś późnym wieczorem, by odstresować się po całym tygodniu:)