wtorek, 4 czerwca 2013NOWOŚĆ !!!!

LADY FIT Zumba *

*  tylko dla wymagających puszystych Pań


Uwaga: można się zmęczyć i spocić, można przyjść zmęczoną i wyjść zmęczoną i to bardzo !!!, można przyjść smutna a wyjść radosna !!!
można przyjść samemu a wyjść w grupie!
 I to cała ZUMBA !!! specjalnie dla osób z nadwagą i otyłych przygotowaliśmy razem z naszymi doświadczonymi instruktorami z Viva Cuba Danec Studio zestaw ćwiczeń w rytm muzyki o zmiennym tempie, zbliżony do najbardziej efektywnego treningu interwałowego tj takiego, który składa się z powtarzalnych ćwiczeń w rytm muzyki, krótkich przerw i dużego fizycznego wysiłku. Metoda ta polega na przeplataniu ćwiczeń o wysokim i niskim poziomie intensywności. Taki trening wzmacnia serce oraz mobilizuje organizm do tworzenia nowych naczyń kapilarnych, co powoduje dostarczanie większej ilości tlenu do pracujących mięśni. Dzięki temu wzrasta kondycja, siła i wytrzymałość ciała.  A Lepsza kondycja = więcej spalonego tłuszczu

Trening interwałowy poprawia wydolność układu oddechowego i krążenia, a także zwiększa zapasy energetyczne w mięśniach. W związku z tym możemy trenować coraz intensywnej, a nasze mięśnie zużywają coraz więcej tłuszczu na uzupełnienie niedoborów. Przekłada się to, na coraz większe zużywanie kalorii oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Nie czekaj już dłużej-podnieś swoją wydolność-spraw ciału radość!

więcej w zakładce LADY FIT Zumba