niedziela, 22 stycznia 2012

Czy odchudzanie to wyzwanie?

Pod takim hasłem rozpoczynamy cykl zajęć w formie warsztatów żywieniowych ze zdrowego odżywiania niosącego utratę kalorii w przyjemny sposób zintegrowanego z naszym programem Spalam Kalorie w Tańcu.
Oznacza to, że 

Proponujemy przemyślane i bezpieczne odchudzanie

Czy wiesz, że odchudzanie może być przyjemne?

1.  Kurs Odchudzania – który trwa 12 tygodni – 12 spotkań po ok. 1 godz. zmieniających nasze życie.
2. Materiały edukacyjne – po każdym spotkaniu uczestnik otrzymuje komplet materiałów edukacyjnych, aby móc w każdej chwili zajrzeć do nich i przypomnieć sobie zasady zdrowego odżywiania, których uczył się na kursie.
3.  Plany żywieniowe – oraz tabele kalorii, zawartości białek, tłuszczy, węglowodanów, błonnika w produktach spożywczych, które uczestnicy otrzymują w trakcie trwania kursu.
4. Cotygodniowe pomiary – na każdym spotkaniu ważymy się, a co kilka spotkań robimy pomiary antropometryczne i pomiary składu ciała oraz prowadzimy stały monitoring utraty wagi, weryfikujemy czy chudniesz z tkanki tłuszczowej, czy z beztłuszczowej masy ciała, czyli mięśni i kości. Pilnujemy, abyś chudł zdrowo.
5. Smaczne i zdrowe przekąski – na zajęcia przygotowujemy zdrowe, niskokaloryczne przekąski, abyś zawsze także w praktyce uczył się zdrowego odżywiania i zmieniał nawyki żywieniowe. Zawsze podczas zajęć podajemy do picia wodę oraz napoje herbaciano-ziołowe, które wspomagają zdrowe chudnięcie i dodają energii.
6.  Osobista Opieka każdy uczestnik dostaje się pod opiekę Osobistego Konsultanta, może do niego dzwonić praktycznie 24h/dobę z każdą sprawą i problemem dotyczącym odchudzania i odżywiania.
7. Indywidualna Konsultacja „Odchudzanie i Kontrola Wagi” – każdy uczestnik w pierwszych tygodniach uczęszczania na Grupę otrzymuje od swojego Trenera Konsultację, podczas której analizuje stan zdrowia i formy uczestnika i przedstawia mu rozwiązania. Nasi uczestnicy nie muszą korzystać z tych rozwiązać, mogą odchudzać się, jaką chcą metodą, byle zdrową. Jeśli natomiast nie mają ustalonej, konkretnej diety i nie są pod stałą opieką specjalisty odchudzania - mogą skorzystać z naszych rozwiązań, pod opieką swojego Trenera.
8. Konkurs z nagrodami pieniężnymi – na zakończenie trwania kursu, spośród wszystkich uczestników wyłaniamy zwycięzców naszego konkursu utraty wagi. Trzy osoby, które procentowo schudną najwięcej, w stosunku do wagi wyjściowej, otrzymają nagrody pieniężne
9.  Cotygodniowe nagrody – na każdym spotkaniu, wśród uczestników, którzy schudną w danym tygodniu najwięcej, losujemy nagrody - upominki. Wszyscy uczestnicy, którzy schudną, zostają nagrodzeni gromkimi brawami i zazdrosnymi spojrzeniami współtowarzyszy. Bardzo często zazdrość innych uczestników wyrażana jest na głos w formie pełnych podziwu gratulacji.
10. Praca indywidualna i w grupie – przez 12 tygodni poznajemy się, zaprzyjaźniamy, uczymy się dbać o swoją dietę indywidualnie oraz wspierając się zespołowo, wymieniając przepisami na zdrowe posiłki.
11. Wesoła i przyjazna atmosfera – odchudzanie wcale nie musi być smutne, z nami schudniesz na wesoło i radośnie, wśród przyjaciół.

Zapraszam do lektury bardzo interesującego tekstu Pani psycholog dla wszystkich, którzy myśleli dotąd, że sama dieta wystarczy...a okazuje się, że:

GRUPA POPOŁUDNIOWA- wtorek 18.30
GRUPA PORANNA- wtorek lub czwartek 11.00
Osoby chętne proszę o zapisywanie się na maila :

Liczba miejsc mocno ograniczona!