poniedziałek, 2 stycznia 2012

Więcej nas i o jeden dzień Spalamy dłużej :)

Czy wiesz, że 2012 to rok, w którym tańczymy o jedną środę więcej niż w tym roku? Jest to 29 luty!


Co to znaczy? To znaczy, że można spalić o 500 kalorii więcej(!) przy muzyce, w przyjemny sposób :)

Przyznacie, że niezależnie od tego, czy mamy co spalać czy też tylko lubimy tańczyć, zawsze jest milej, gdy w grupie podobnie się czujemy wykonując podobne ruchy?
Coraz więcej osób pyta o zajęcia, coraz więcej osób odwiedza stronę informacyjną www/średnio 2000 odsłon /miesiąc, a ta liczba podwoiła się w ostatnich 3 miesiącach/, coraz więcej osób jest z nami.
Pytacie często czy w innej dzielnicy będą zajęcia? Jasne! w poczekalni szykuje się np. Tarchomin, cały czas zbiera się ponownie Mokotów.
Na razie tańczy WOLA i CENTRUM, ale nie znaczy to, że to są miejsca tylko dla osób, które mają pracę na Woli czy też mieszkają na Woli czy w Centrum miasta. Dziewczyny dojeżdżają czasem z drugiego końca Warszawy. A są wśród nas i takie osoby, które mają bliziutko i nie wpadną na zajęcia. Dlaczego? Są różne powody, które sobie wymyślamy, oj bardzo różne, prawda?:)
Piszę o tym dlatego, że czasem warto zrobić wysiłek albo poukładać sobie tak tydzień, by w tych dniach załatwić coś jeszcze na mieście, jeśli jest nie bardzo po drodze. Gdy zrobimy coś tylko dla siebie będziemy szczęśliwsze. Przyjdźcie zobaczcie jak to działa. Raz może dwa, a może zostaniecie na dłużej.

Nie jest wymagane doświadczenie w tańcu. Nasi instruktorzy-Beatka, Ewa i Kuba doskonale wiedzą jak wprowadzić pomału nowe osoby, aby- może nie bezboleśnie/mięśnie będą bolały na początku:)/- ale stopniowo ciało przyzwyczajać do wysiłku. Nie zapominają także o umyśle- koordynacja ruchowa pozwala na lepsze kojarzenie i pamięć ruchową!Uczą rozpoznawania rytmu, słuchania muzyki i zapamiętywania kolejnych kroczków.:)

Początek zajęć po przerwie :
GRUPA WOLAw poniedziałek, 2 stycznia 2012 r g. 18.00, ul. Wolność 2a, II piętro /regularne zajęcia pon, środa/
GRUPA CENTRUM - w środę,  4 stycznia 2012 r g.19.00,  ul. Smolna 38/2 /regularne zajęcia sroda, piatek, sobota/

GRUPA FIT 50+ & DANCE - w piątek, 6 stycznia 2012 r, ul. Smolna 38/2  
PORANNY ROZRUCH ze SPALANIEM - w sobotę, 7 stycznia 2012 r 10.00 ul. Smolna 38/2