sobota, 26 stycznia 2013

ZAPISY- LUTY 2013Zapisy na zajęcia w lutym rozpoczęte. Nie musisz umieć tańczyć, aby się ruszać w rytm muzyki a do tego trochę ćwiczeń i 450 kalorii przez godzinę ucieka w kosmos!

Jeśli nie masz czasu w tygodniu zapisz sie w sobotę na PORANNY Rozruch ze Spalaniem! Prowadzi energetyczny z urodzenia Kuba. Pamiętacie poranny rozruch z obozów sportowych, harcerskich czy kolonii w dzieciństwie?
Opiekunowie, którzy kazali nam biegać, robić skłony i przysiady, doskonale wiedzieli, że wyjdzie nam to na zdrowie. I choć ćwiczyć można oczywiście o każdej porze dnia, okazuje się, że gimnastyka po przebudzeniu ma szczególny wpływ na nasz organizm.
Ćwiczenia przed śniadaniem są polecane zwłaszcza osobom pragnącym schudnąć. Organizm spala wtedy tłuszcz zdecydowanie szybciej, ponieważ intensywnie korzysta z zapasów energii zmagazynowanej (glikogenu) oraz tkanki tłuszczowej. Poza tym poranne ćwiczenia przyspieszają metabolizm, pobudzają i dodają energii na cały dzień. Dzięki nim mózg jest lepiej dotleniony oraz stymuluje wydzielanie hormonu kreatywności (adrenokortykotropiny), dzięki czemu umysł pracuje wydajniej w ciągu dnia, ma lepszą koncentrację. Osoby uprawiające poranną gimnastykę mają lepszy humor.

I to jest tylko część powodów, dla których powinniście choć 1 RAZ spróbować zajęć z Kubą- PORANNY ROZRUCH ze SPALANIEM ! Sobota godz 10.00-11.30 Viva Cuba Dance Studio

Aktualny grafik: