niedziela, 6 października 2013

Akademia Przyjemnego Odchudzania

przedstawia:

odchudzanie w grupie, bo tylko w grupie jest siła

ZAPISZ SIE DO NASZEGO KLUBU! ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ

więcej szczegółów:

UWAGA !!!-dodatkowa grupa równoWAGI -TUTAJ wiecej info
poniedziałek  godz 19.30 -zapisz się, pierwsze zajęcia już od 21 października! zapisy@spalamkaloriewtancu.pl, koszt 12 spotkań+ 13 gratis i materiały w cenie kursu-360 zł
Waryńskiego 28 , kawiarnia MiTo , poziom -1
grupa równoWAGI wtorek 18.00- możesz dołączyć
grupa równoWAGI czwartek 18.00 - możesz dołączyć

Opinie uczestniczek:

Małgosia:
"Dla mnie Klub Równowagi to fantastyczne miejsce – galeria MITO super, a poza tym spotkania dają mi dużo satysfakcji i nastrajają do ciągłej pracy na nawykami – tak, by te złe nawyki zastępować dobrymi.
Wyzwalają energię, by uważnie zwracać uwagę na to, co się je i uczą jak ciastko zastąpić czymś równie energetycznym ale zdrowym.
Od samego już myślenia o dobrych rzeczach, które wybieram albo mogę wybrać jest mi lepiej.
Wizualizacja – jako czynność dla siebie samej i jednocześnie dalsza motywacja w wytrwaniu w dobrych nawykach - jest dla mnie czymś zupełnie nowym ale sprawia że cel nie wydaje się nieosiągalny.
Efekty jak na razie nie są spektakularne, ale przyjęłam jako motto słowa „Małymi krokami do wielkich zmian” i staram się być cierpliwa – niewątpliwie spotkania też w tym pomagają i narzucają rytm ważenia oraz dialogu o tym co udało się zrobić lepiej dla samej siebie w ciągu ostatniego tygodnia"

Podsumowanie grupy:
około 80% dziewczyn zrealizowało postawione sobie cele, a cele były różne, od utrzymania wagi i zaprzestania tycia do dużych spadków do np. 1-2 kg na tydzień. W ciągu kwartału największe spadki to około 8-10 kg, a średnio ok. 4-5 kg. Większość uczestników deklaruje odzyskanie równowagi i uspokojenie, uregulowanie stosunku do jedzenia. Brak napadów chęci na słodycze, podjadania i innych niepożądanych zachowań. Są osoby, które dostawały tabletki na cukrzycę i już nie muszą ich łykać. Podobnie z tabletkami na nadciśnienie J I wszyscy twierdzą, że nie mają poczucia bycia na diecie. J