niedziela, 7 grudnia 2014

Dodatkowe lokalizacje dla Spalania Kalorii-wybierz dzielnicę i dołącz jeszcze w grudniu!

Kochani! Jeszcze mikołajkowa niespodzianka:) 11 miejsc do wyboru na zajęcia w różnych miejscach Warszawy. Z tych miejsc utworzą się stale docelowe grupy 2, może 3. Na razie nieśmiało przoduje Śródmieście i Solec, ale Praga tez chciała tańczyć, więc gdzie jesteście?:)Do niektórych nie dochodzą maile:(, odzywajcie się, zapisujcie, bo ciężko będzie zacząć w grudniu, tym bardziej, że jest wiele osób nowych proponuję wypróbować jak to działa:) Ale jak już się rozgrzejecie to będziecie czekali na swój "taneczny dzień" i zajęcia przygotują Was świetnie do świątecznych ubrań;-) i szaleństw na parkiecie w Sylwestra, a więc zobaczcie jeszcze raz w pigułce, co dla Was przygotowaliśmy:

Wybierz dzielnicę, 1 - 5 dni, które Ci pasują w okresie 10- 22.12 i zapisz się na zajęcia, koszt 125 zł za 5 zajęć, 100 zł za 4 zajęcia, 80 zł za 3 zajecia, 60 zł za 2 zajęcia, 30 zł za 1 zajęcia
Jeśli będziesz pierwszy raz wypróbuj zajęcia w starym roku i zaplanuj kurs od 5 stycznia 2015 r! Jeśli masz pytania chętnie odpowiem na nie. Zadzwoń, napisz nawet, jeśli nic Ci nie pasuje-zobaczymy, co się da zrobić, byś mogła/mógł zrealizować swoją pasję do tańca a jednocześnie dobrze się czuła/czuł wśród "swoich":)


Poniżej przygotowałam dla Was tabelkę, która pomoże w dokonaniu wyboru wg miejsca, dnia i godziny lub rodzaju zajęć. Na zapisy czekam do 10 grudnia/środa/ do godz 12.00 ! Pamiętajcie o płatności, która gwarantuje miejsce na sali.

UWAGA!!!

3 NOWE LOKALIZACJE specjalnie dla Was !po obu stronach Wisły! zaznaczone na czerwono poniżej, /zobacz załącznik/

Kleczewska 38/40 STARE BIELANY
Mistrzowska 15 CHOMICZÓWKA
Konarskiego 3 BEMOWO
Kacza 8f WOLA
Wolska 19/25 WOLA
Wałbrzyska 11 URSYNÓW
Wybrzeże Kościuszkowskie 21a SOLEC
Nowy Świat 21a ŚRÓDMIEŚCIE
Skaryszewska 15 PRAGA PŁN
Kłopotowskiego 5 STARA PRAGA
Zwoleńska 81WAWER


KLIKNIJ NA ZDJĘCIE