czwartek, 4 grudnia 2014

Nowe lokalizacje-trwają zapisy

Tak jak obiecałam, jeszcze w starym roku chcę zaplanować kursy tańca i spalania kalorii w nowych lokalizacjach, z nowymi atrakcyjnymi Instruktorami, którzy pokażą Wam jak wyginać śmiało ciało, jak balansować w tańcu, wypocić się i ..nauczyć się tańczyć np salsę, bachatę, sambę, mambo i wiele innych bardzo zmysłowych tańców.
Dla zwolenników ćwiczeń i krótkich form tanecznych w wersji latino mamy Program Spalam Kalorie w Tańcu/bez ograniczeń wiekowych/
Dla tych, którzy wolą nieco spowolnione tempo, ale za to przy relaksacyjnej muzyce i chcą sie do tego porozciągać- Pilates Dance/w tym ćwiczenia z piłkami/
Dla szalonych, żądnych niezłego wycisku przygotowaliśmy Lady FIT Zumba XXL- grupa wymagająca
Dla Pań i Panów, którzy chcą nauczyć się kroków i techniki tańców karaibskich zapraszamy na kurs Latin Cubano+/ od podstaw, solo/


Od Was zależy teraz, które grupy ruszą,..bo jak już się zacznie to sami wiecie:) idzie potem gładko a kilogramy spadają jak liście na wietrze:)


Nowe lokalizacje sztandarowych zajęć Programu:


DRUGA STRONA Wisły 
 
WAWER, Zwoleńska 81

   
PONIEDZIAŁEK    18.00
WTOREK                 18.00
ŚRODA                     17.00
CZWARTEK            18.00
SOBOTA                   12.30
NIEDZIELA             12.00
Grupa początkująca

 oraz

PRAGA PÓŁNOC, ul.Kłopotowskiego 5  Róg Kłopotowskiego i Panieńskiej
WTOREK 18.00
ŚRODA     18.00
PIĄTEK    18.00
Grupa początkująca


Na specjalne życzenie wielu z Was:

CENTRUM, ul. Nowy Świat 21a,  Warsaw Salsa Club
PONIEDZIAŁEK  17.45-18.45
Grupa początkująca


ŚRÓDMIEŚCIE/SOLEC, Wybrzeże Kościuszkowskie 21a Latin Groove
ŚRODA, PIATEK , godz 
18.00
Grupa początkująca


Wszystkie zajęcia trwają 60 minut. Panowie i Panie powyżej 30 lat i BMI powyżej 25 bardzo mile widziani! Zajęcia są dla Was- osób, które chcą zrzucić trochę ciałka i nauczyć się tańczyć!

Tu dla przypomnienia:
GRAFIK NA GRUDZIEŃ i DOJAZD KLIKNIJ
UWAGA!
Każda grupa wystartuje po zebraniu się min 5 osób, obowiązuje rezerwacja miejsca poprzez zapis mailem lub telefonicznie/sms oraz opłatę na konto gwarantująca wejście na zajęcia ponieważ nie mogę być każdego dnia.

W grudniu planujemy 5-6 zajęć. Start w przyszłym tygodniu. Płatność gotówką, w przyszłości możliwe karty MS za dopłatą+ 15 zł do ceny zajęć. Cennik pozostaje bez zmian/od 2010 r/, więc niewykluczone, że ceny od stycznia moga ulec nieznacznej zmianie. Jeśli ktoś zapisze się od razu na grudzień i styczeń ma zapewnione poniższe ceny.Cennik Spalam Kalorie w Tańcu/ćwiczenia+ taniec/, Latino Cubano+ oraz Pilates Dance:
30 zł -pojedyncze zajęcia
100 zł-4 zajęcia/1 raz w tyg/
180 zł- 8 zajeć/2 razy w tyg/

Lady Fit Zumba- energetyczny fitness połączony z tańcem w wymiarze XXL:)
35 zł-pojedyncze zajęcia
120 zł- 4 zajęcia/1 raz w tyg/

Możesz dołączyć do każdej grupy, nowe osoby są bardzo chętnie widziane :) Możesz zapisać się na różne zajęcia. Jeśli podobają Ci się różne propozycje możesz je połączyć i wykupić 2 x mały karnet /np Latino Cubano+ i Spalam Kalorie w Tańcu/, który będzie uznany jako  jeden duży/8 zajęć/ karnet. Ale musisz się zdecydować i zapisać, na które zajęcia jesteś zdecydowana, by można było zaplanować grupy.