SALSA SOLO XXL

SALSA SOLO XXL - LEVEL 0 to kurs salsy w nietypowej odsłonie, bo dla kobiet o wymiarach powyżej 25 BMI : podstawy salsy, kroki, rytm, zabawa!

WIEK>30 lat
Kameralna grupa

START: WTOREK 21 październik 2020
GODZ: 20.45
CZAS: 60 minut
INSTRUKTOR: Kuba Makowczyński
MIEJSCE: Marszałkowska 115

Poziom podstawowy od ZERA -8 x 60 min w cyklu raz w tygodniu
        6.10>>>>13.10>>>>20.10>>>>27.10>>>>3.11>>>>10.11>>>>17.11>>>>24.11

Zajęcia salsy to propozycja na aktywne spędzenie czasu.

Pełen pasji, niesamowicie żywiołowy taniec, który sprawi, że zakręci się Tobie świat!
Salsa rozpala zmysły, sprawia, że krew krąży szybciej. Taniec ten sprawia, że Panie czują się zmysłowo i kobieco, a nawet Ci najbardziej nieśmiali pokochają taniec. Salsa to bardzo uniwersalny taniec – można ją tańczyć dosłownie wszędzie, zaskakując znajomych, rodzinę i przyjaciół.


Poziom BASIC1 – zajęcia na tym poziomie trwają 8 spotkań, podczas których poznajesz podstawy danego tańca. Twoje umiejętności taneczne po skończonym kursie powinny obejmować znajomość kroku podstawowego, pierwsze kombinacje kroków i figur oraz bazowy bodymovement danego tańca. Zaliczenie kursu  jest warunkiem rozpoczęcia nauki na wyższych poziomach zaawansowania


SALSA  – program kursu:

Program obejmuje naukę salsy liniowej tańczonej na 1. Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwsza to rozgrzewka – na poziomach podstawowych obejmuje głównie naukę kroków solowych,  koncentruje się na izolacjach, charakterystycznym dla salsy ruchu ciała oraz technice obrotów. Część druga to próba połaczenia poznanych kroków w krótki układ.

Kurs ten obejmuje pierwsze kroki w salsie, naukę rytmiki, podstawowych zasad poruszania się w salsie, kroki solowe:Suzy Q, tres tres, wsteczny, 4 – step, pięta – palce,obrót w prawo, obrót w lewo.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1 godzinie zegarowej.

KARNET za kurs 2 miesieczny: 260 zł/os

KARNET za kurs 1 miesięczny: 160 zł/os


zapisy@spalamkaloriewtancu.pl 
ZAPRASZAMY - KAMERALNA GRUPA POCZĄTKUJĄCA