piątek, 14 października 2011

Sposób na jesienne "zapasy" ;-)

Naszą ideą jest propagowanie ruchu /tańca + gimnastyki/ wśród osób otyłych i z nadwagą. Aby zajęcia odbywały się w tej atmosferze, w dość elitarnej /choć problem otyłości i nadwagi jest powszechny/ a nie masowej formie dokładamy starań, by nadal istniały.

Finansowo wspomagają nas: Fundacja Marioli Będkowskiej Trzy kroki www.trzykroki.org oraz osoby prywatne, za co serdecznie dziękujemy!

Nadal zapraszamy osoby, które jeszcze nie były u nas ! Czasem wydaje się, że mamy tyle innych spraw, dom dzieci, rodzina, wnuki...a co zrobiłaś/łeś ostatnio dla siebie? TYLKO DLA SIEBIE?

Wystarczy przyjść raz, odważyć się, spróbować-na stałe wpisać w grafik "zadań" na tydzień. Nie czekaj do jutra-ono i tak nadejdzie-zapisz sie dziś i po prostu bądź z nami.

Wiem, że wiele z Was miało choć raz kontakt z nami, może tylko mailowo, telefonicznie, ale jednak kiedyś pomyślałyście o zajęciach z tańca, o odchudzaniu a może i o jednym i o drugim.

Tworząc grupy w różnych dzielnicach sugerowałam się ułatwieniem Wam dojazdu, godzin itp. Ale zainteresowanie nie oznacza zapisu a zapis do niczego nie zobowiązuje. Aby zajęcia były utrzymane muszą być opłacone przez chcące przychodzić Panie.
Nie wahajcie się, można przyjść tylko raz, ale nie odkładajcie tego na później. Regularny ruch to 2-3 razy w tygodniu po 60 min! nie przez tydzień, dwa- tylko przez min 2-3 miesiące albo na stałe. Można chodzić, pływać, tańczyć wymiennie-my proponujemy taniec, Mariola nordic walking można łączyć różne formy ruchu, ale trzeba podjąć tę decyzję i się poruszać.

Jeśli na przeszkodzie stanie zdrowie- to zrozumiałe, jeśli ktoś z Was mówi, że to "drogo" to przeliczcie kalorie "zakupione" w sklepie na te "stracone" na sali- od razu bilans wyjdzie dodatni a prócz tego po stronie zysku jest :- dobry humor/endorfiny jak po sexie :)


- gładka cera

- sprawny umysł

- lżejszy oddech

- poczucie kobiecości

- wzrost samooceny


i wiele innych

Jeśli masz wątpliwości nadal, to w środę 19 X 2011 na Woli, ul Żytnia 15 o 18.30  lub Centrum Smolna 38/2  o 19.00 możesz z rabatem wypróbować zajęcia. Za 1 zajęcia zapłacisz nie 30 zł a 25 zł !W Październiku tańczymy:

CENTRUM środa 19.00, 60 minut, sobota 10.00, 90 minut  Poranny Rozruch ze Spalaniem INSTRUKTOR KUBA

WOLA poniedziałek 18.00, środa 18.30 - gimnastyka przy muzyce 50+/ nie sprawdzamy dat urodzenia;-) mogą przyjść osoby po 40 i po 30 roku życia/ 
INSTRUKTORKA BEATA

MOKOTÓW poniedziałek, środa 17.40 INSTRUKTORKA OLA

Czytajcie opinie, jeśli nie wiecie czy to dla Was-przyjdźcie po prostu