czwartek, 11 czerwca 2020

Powrót na sale- CZERWIEC 2020

Pytacie coraz częściej, kiedy wracamy na sale taneczne:)- my też bardzo tęsknimy za Wami! Dla każdego był i jest to trudny czas. Nie zdecydowaliśmy się na spotkania on line, bo to nie to samo. Czas jednak na TANIEC i SPALANIE KALORII!
Ruszamy z zajęciami już w kolejnym tygodniu!
Nie wszystkie grupy mogą ruszyć jednego dnia. Nasze kluby i placówki powoli wdrażają nowe procedury zgodnie z wytycznymi Ministerstwa odnośnie pandemii. Wszystkie karnety małe i duże wykupione w marcu należy wykorzystać w ciągu 14 dni od tzw odmrożenia, czyli od daty startu danej grupy. Aby kontynuować organizację zajęć- prosimy Was o wyrozumiałość i wykorzystanie karnetów marcowych w określonym czasie. Max do 7 lipca.

Ze względu na obostrzenia i Wasze bezpieczeństwo ilość osób na sali nie może przekraczać 8 osób na dużej sali i 3-5 osób na mniejszej sali. W każdym przypadku zachowujemy 2 m odstęp. Jeśli ktokolwiek z Was w ostatnim czasie źle się czuł lub miał kontakt z osobą zarażoną nie powinien brać udziału w zajęciach. Na sale wchodzimy w już zmienionym obuwiu. Na sali tańczymy i ćwiczymy bez maseczek.
Prosimy o przynoszenie na salę swoich ręczników lub prywatnych karimat i pilnowanie swoich butelek z wodą.
Przed wejściem i po zajęciach na sale obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk i karimat. Powyższe zasady obowiązują do odwołania.
Oczywiście także nowe osoby zapraszamy do tej formy ruchu i zapisów zapisy@spalamkaloriewtancu.pl do wybranej grupy wg grafiku.( ukaże się najpoźniej jutro)

W wakacje normalnie tańczymy, jak zwykle. Pewnie w okrojonym składzie. O szczegółach karnetów wakacyjnych powiadomimy w osobnym poście.

Mamy nadzieję, że przejściowe trudności nie zniechęcą Was do regularnego ruchu, który jest doskonałym lekarstwem na fizyczne dolegliwości a także emocjonalne wahania nastroju.