niedziela, 3 lipca 2011

LATINO


Latino aerobik to najlepsza propozycja fitnessowa dla osób, które nie lubią monotonnych ćwiczeń, szybko się nudzą jednostajną formą treningu i ponad wszystko cenią sobie dobrą zabawę. A tę zapewniają gorace rytmy, przy których uprawia się latino aerobik.

Taneczne ćwiczenia odbywają się w rytmach salsy, samby, mambo, merengue. Polegają na wykonywaniu prostych układów choreograficznych do muzyki latynoskiej. Latino aerobik jak żadna inna forma fitnessu wyzwala pozywtywną energię, generuje dobre samopoczucie, generuje radość, niweluje stres oraz oczywiście spala kalorie, wzmacnia ciało, poprawia koordynację ruchową.

Układy taneczne w latino aerobik bazują na rytmicznych krokach marszowych, dzięki czemu całe nogi oraz ramiona i biodra energicznie się poruszają. Latino aerobik odpowiedni jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w tajnikach tanecznych. Oczywiście ci ostatni łatwiej poradzą sobie z nauką nowych kroków.

Latino aerobik to świetne układy choreograficzne, które intensywnie angażują biodra oraz kształtują całą sylwetkę dzięki ćwiczeniom izolacyjnym. Podczas zajęć latino aerobik mocno pracuje układ sercowo - naczyniowy, poprawia się kondycja i pamięć ruchowa. Na zajęciach latino aerobik panuje niepowtarzalny, goracy klimat. Co ważne, do ćwiczeń nie jest potrzebny partner.

Połączenie energicznego tańca i spalania kalorii oraz niezła radocha!