czwartek, 23 stycznia 2014

AKTUALNOŚCI- NOWE GRUPY


23.01.2014 rusza grupa BIELANY! 

Spalam kalorie w Tańcu- grupa Bielany START już w ten CZWARTEK minimalna ilość osób zebrała się i Ty możesz jeszcze dołączyć!
ul Kleczewska 38/40 Szkoła Tańców Karaibskich godz 19.00
przyjmujemy zapisy także na PONIEDZIAŁKI do tej grupy na godz. 20.00. Obowiązuje wcześniejsza wpłata rezerwacyjna.
Tylko na Bielanach można zrealizować wejście na kartę Benefit multisport- na recepcji proszę wspomnieć hasło"odchudzanie w tańcu"

Nieustannie zapraszamy: dołącz do grupy tańczących Pań w Centrum-Marszałkowska 115, Viva Cuba, środy i piatki godz 19.00 i sobota 11.00-są miejsca.

  
DO NOWYCH OSÓB, które jeszcze nie były u nas:)
Wiem, że czytasz maile i czasem nawet napiszesz i zapytasz o zajęcia, podejmiesz decyzję i czasem już się szykujesz nawet...i...
brakuje tego małego, jednego kroczku, aby przyjść. Przypomnę, że Akademia Przyjemnego Odchudzania nie zrobi Wam krzywdy:)
Jeśli uznacie, że to nie to już po 1/czyt: jednych/ zajęciach TO ZWRÓCIMY CI KOSZT jednorazowych zajęć, za które zapłacisz,
wystarczy powiedzieć- nie odpowiada mi to. To unikalna szansa, bo gdy idziesz do teatru czy do kina, na koncert nikt nie zwraca Ci za bilet,  jeśli wyjdziesz rozczarowany..
My możemy sobie pozwolić na taką gwarancję..choć wiemy także, że Taniec nie jest dla każdego...Przyjdź, spróbuj. Czekamy właśnie na Ciebie!!!


Jeśli jesteś pod opieką dietetyka stosuj dietę przez niego zaleconą. Jeśli nie radzisz sobie sama/sam- polecamy odchudzanie w grupie! 
sprawdzoną metodą równoWAGI LINK 

Wiele osób zapyta: a czy są wyniki? czy naprawdę można schudnąć? Odpowiadam: można! Tak dobieramy metody dla Was, aby działało! Zaufajcie sprawdzonym metodom, zobaczycie także, że oprócz metody potrzeba też Waszego myślenia o metodzie, Waszej determinacji, samo sie nic nie zrobi!

UWAGA! Od lutego zbieramy nowa grupę! 8- 10 osób - teraz w tej samej cenie 360 zł masz możliwość 1 zajęć gratis na decyzję i 2 tygodni gratis w programie. Razem 15 tygodni po 1,5 -2 h dla siebie-
czwartek godz 18.00 galeria MiTo z Anią Szczypek. Jesli nie masz czasu na spotkania możesz zakupić pomocny zestaw startowy : kolorowe motywujące materiały z metodą równowagi i dzienniczek żywienia za 50 zł!

 Inne Pakiety dostępne to:

6 tyg=7 spotkań, gratis 1, za 180 zł

12 tyg=15 spotkań, gratis 3, za 360 zł

24 tyg=31spotkań, gratis 7, za 720 zł

I zestaw książek za 50 zł

inne lokalizacje to-Ursynów, Mokotów i w Piaseczno! Tam także możesz się zapisać od lutego 2014 !

Przed warsztatami należy skontaktować się telefonicznie 504699512 lub mailem zapisy@spalamkaloriewtancu.pl w celu ustalenia szczegółów.


Nową, aczkolwiek sprawdzoną w swojej lekkości formie są cudowne spotkania z trenerką wellness  z  Agatą Pelc w grupie warsztatowej
/szczegóły załącznik pdf wysyłamy mailem/ Nauczysz się lub usystematyzujesz coś niecoś o swoim ciele i schudniesz na 100%!
Śpiesz się- zapisy już tylko do grupy PONIEDZIAŁEK lub CZWARTEK godz 19.30

start 27.01 i 30.01!Mała grupa 10 osób!

Zostało jeszcze wolnych 5 miejsc!
UWAGA! tylko do końca tygodnia możemy zapewnić Ci miejsce za 380 zł zamiast 400 zł! Pośpiesz się z decyzją! Nie szukaj wymówek tylko zrób coś dla siebie, weź koleżankę, razem łatwiej!

A teraz tadam tadam....coś wspaniałego dla wszystkich leniwców ruchowych;-)
Zacznij z nami OCZYSZCZANIE NA WIOSNĘ!!!

KLIKNIJ W OBRAZEK