niedziela, 24 kwietnia 2016

NOWOŚĆ! LADY FIT ZUMBA XXL powraca:)

KLIKNIJ w ZDJĘCIE
ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA:) ! Zostało jeszcze 6 miejsc! 
poprowadzi charyzmatyczny MOEZ, który już podbił serca wielu Polek:)- teraz tylko dla nas!

Zumba to skrzyżowanie tańca i ćwiczeń fitnesowych przy energetycznej muzyce, ale przede wszystkim świetna zabawa, jest jak najlepsza impreza. Optymistyczny nastrój zajęć pozwala odpocząć od problemów życia codziennego i nabrać energii przed kolejnym dniem. Proste kroki taneczne oraz porywająca muzyka latynoska sprawia, że każda Pani z zajęć zumby wychodzi zmęczona, ale zadowolona. Od wielu lat,
poprzez świetną zabawę ZUMBA kształtuje sylwetkę tysiącom Polek, poprawia kondycję, a przede wszystkim pomaga zapomnieć o ciężkim dniu, odstresowywuje, przenosi w czasie i przestrzeni, wprawia w doskonały nastrój. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę pełną entuzjazmu i porywają do zabawy. Dynamiczne połączenie rytmów latynoskich i międzynarodowych (merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, hip-hop, cha-cha, rumba, twist i wiele innych) sprawia, że nie możesz doczekać się kolejnych zajęć.

Zumba jest ŁATWA, teraz zaprojektowana w formacie XXL jako LADY FIT ZUMBA , bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych - każdy może przyjść na zajęcia!
....i EFEKTYWNA!!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ok 600 ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało!Moez zaprasza Cię na pilotowe zajęcia w czwartek, a jeśli Ci się spodoba będziemy spotykać się cyklicznie!

Nazywam się Moez Saidi. Pochodzę z Tunezji. W Polsce mieszkam od prawie 7 lat. Z tańcem jestem związany od dziecka. Specjalizuję się w Zumbie, Zumba Toning, Zumba Senato  Zapraszam tych wszystkich, którzy chcą tańczyć, tańczyć i jeszcze raz tańczyć a dodatkowo świetnie się przy tym bawić i czuć. Zapewniam super choreografie, wyjątkową atmosferę jak i dużo spalonych kalorii.
:) 

Przyłącz się do nas -liczba miejsc ograniczona do 12. Nie martw się, że nie dasz rady- między piosenkami będzie przerwa kilkanaście sekund na wypicie wody i wyrównanie oddechu:)
Weź butelkę wody i kolorowy strój i pokażemy jak się tańczy ZUMBĘ  XXL! Do zobaczenia!!!

Inwestycja w Spalanie Kalorii- 60 minut- 30 zł /nie dotyczy osób, które wykupiły karnet na kwiecień/

Rezerwacja miejsca to mail zwrotny lub sms 504 699 512 i wpłata na konto Programu do środy 27.04.2016 r
nr konta: 29 1140 2004 0000 3702 7064 4727