Fit MIND – diety to nie wszystkoKolejna tura w marcu- zarezerwuj sobie miejsce

zapisy@spalamkaloriewtancu.plFIT MIND, czyli wsparcie w odchudzaniu

Warsztat poświęcony  holistycznemu podejściu do ciała. Jeżeli zmagasz się z nadwagą,  jesteś niezadowolona  ze swojego wyglądu, jeżeli Twoje ciało niedomaga . Jeżeli jesteś w trakcie diety albo przeszłaś w swoim życiu przez różne diety-cud, które nie zadziałały, jeżeli jesteś zmęczona ciągłą kontrolą tego co jesz, liczeniem kalorii, indeksu glikemicznego… Jeżeli brak Ci motywacji i siły do radzenia sobie z nadwagą. Ten warsztat jest dla Ciebie. 

Wyobraź sobie drzewo, niech będzie to jabłoń. Jak każde drzewo ma ona swój system korzeni, pień, gałęzie, liście. We właściwym czasie kwitnie i rodzi jabłka. Gdy drzewo ma zapewniony dostęp do wody, żyznej gleby, gdy człowiek o nie dba wówczas drzewo czerpie z ziemi i środowiska to co dla niego dobre a owoce które rodzi są zdrowe i smaczne. Gdy pozbawimy jabłoń wody, gdy szkodniki zaczną niszczyć jej system korzeni, gdy chemia sprawi, że pszczoły nie zapylą kwiatów, wówczas plon będzie słaby. Co robi świadomy sadownik?. Próbuje użyźnić glebę, nawodnić ją, chronić jabłoń przed szkodnikami. Co robi nieświadomy sadownik?. Eksploatuje ziemię aż do wyjałowienia, nadużywa środków chemicznych, a gdy plon jest słaby i niezadowalający obwinia za to pogodę, sąsiada , los.  Słabe owoce gniją na drzewie lub lądują w spadach. Jabłka są metaforą naszego ciała, które jest wynikiem to jakie Zycie wiedziemy. Tyjemy, bo nasze życie jest niestabilne emocjonalnie. Nasze jedzenie odzwierciedla stan umysłu, i odwrotnie stan umysłu odzwierciedla to, co jemy. Ciała trzeba słuchać. Jeżeli chcesz przejąć kontrolę nad swoim ciałem. 

Na warsztatach dowiesz się :
1. Czym jest 5 zasad FitMIND.
2. Dowiesz się dlaczego Twoje ciało chce być grube.
3. Poznasz szokującą metodę spalania tłuszczu i technikę hologramu.
4. Uzmysłowisz sobie dlaczego Twoje ciało na diecie, przeżywa klęskę głodu i tyje od zjedzenia marchewki.
5. Odpowiesz sobie na ważne pytania i postanowisz co dalej.

Warsztat będzie trwał 8 godzin, składał się z 4 spotkań, które będą odbywały się raz w tygodniu po 2 godziny. Taka forma sprzyja lepszemu zrozumieniu i poczuciu tematu. Zamiana sposobu myślenia to proces, który często dzieje się nie na warsztacie lecz pomiędzy spotkaniami. Spotkania będą składały się z części wykładowej, ćwiczeniowej oraz konwersacyjnej. Kameralna grupa, maksymalnie 10 osób.


Prowadząca Beata Machnikowska – współpracuje z Akademią Przyjemnego Odchudzania i Programem Spalam Kalorie w Tańcu wspierając mentalnie osoby odchudzające się.
Trenerka rozwoju osobistego w zespole Smart-Coaching, Specbabka, współautorka Projektu Metamorfoza, doradca wizerunkowy, wizażystka, stylistka, wolontariuszka w Fundacji „Piękniejsze Życie”.  Socjolożka ze specjalnością  „Psychologia i Coaching”. W centrum jej zainteresowań jest człowiek, rozumiany  jako  byt ,składający się z  ciała, duszy  i umysłu,  pozostających ze sobą w równowadze.  Wspieranie ludzi, w dążeniu to tej równowagi  jest jej misją i wielką pasją, którą realizuje poprzez  indywidualną pracę z klientem, szkolenia, warsztaty. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch dorosłych córek.
Autorką metody FitMIND jest Klaudia Pingot.

ZAPRASZAMY !
Czas: 4 spotkania co tydzień po 2 godziny
Miejsce: Splot Artystyczny, ul Śniadeckich 17
Twoja inwestycja : 350 zł, ​godzina tych zajeć
na rynku warta jest 80 - 150 zł przy indywidualnej sesji. ​ U nas w grupie jest taniej i ciekawiej.​ A w pakiecie z zajęciami tanecznymi tylko 300 zł za 4 spotkania.

START grupy 
13.03.2017 r godz 19.00-21.15 PONIEDZIAŁEK
lub
15.03.2017 r godz 19.00- 21.15- SRODA