poniedziałek, 28 listopada 2011

Mikołaj zabiera niechciane prezenty...


Tak, tak a tym MIKOŁAJEM możesz być TY! /zrób sobie prezent- oddaj kilogramy w kosmos :) /

Już grudzień a My piękniejsze, smuklejsze, bardziej sprężyste...z pewnością każdy, kto z Wami przebywa na co dzień już TO zauważył! 
Ale najważniejsze jest to, co robimy dla siebie. Jeśli Mikołaj da Wam czekoladkę-Wy oddajcie ją światu w postaci spalonej energii!
Nowy miesiąc, nowe zajęcia-można dołączyć w każdej chwili do grup Spalających w Tańcu.
Spal kalorie w Tańcu! Wiecie już, że nie jest wymagane doświadczenie w tańcu. Taniec jest cudownym odkrywaniem samego siebie i sposobem na odchudzanie w przyjemny sposób. Dzięki niemu zaczniesz też poruszać się z większą gracją. Kroki są tu łatwe do zapamiętania i szybko się ich uczysz.
Na naszych zajęciach, pod okiem doświadczonych instruktorów, w przyjaznej atmosferze, pokazujemy Wam, jak to się robi.
Program ćwiczeń i kroków został tak przygotowany, aby pobudzić pracę mało używanych na co dzień mięśni i przyczynić się do intensywniejszej ich pracy na korzyść spalania tkanki tłuszczowej- jednocześnie pozwala rzeźbić sylwetkę i chudnąć.
Tańcz i spalaj z przyjemnością w rytm kubańskiego mambo, salsy, cha-chy, rumby, afro, samby i reggae!
W grudniu prowadzimy następujące grupy :
*GP- grupa początkująca
*GŚr- grupa średniozaawansowana

GRUPA WOLA, ul. Żytnia 15
pon 18.00 /60 minut GP/
środa 18.30 /60 minut GP/
instruktorka Beata Smolik

GRUPA CENTRUM, ul. Smolna 38/2
środa 19.00 /60/minut GŚr/
piątek 19.00 /60 minut GP/
sobota 10.00 /90 minut GP/
instruktor Kuba Makowczyński, instruktorka Ewa Kiljańska

Z przyjemnością informujemy, że ze względu na Wasze zapytania zajęcia FIT 50+ odbywają się teraz także w piątki w Centrum, na Smolnej 38 o godz. 19.00 -NOWA GRUPA!
Są to zajęcia o mniejszej intensywności, prowadzone przez bardzo doświadczone instruktorki- Beatę Smolik i Ewę Kiljańską. Pojawiają się na nich także ćwiczenia umuzykalniające, nieskomplikowana choreografia oraz
gimnastyka dla osób/w tym rozciąganie/, które niekoniecznie lubią i chcą tańczyć, ale chcą zachować formę i  poruszać się w swoim gronie/ Ilość miejsc ograniczona!
Można wykupić  1 lub 2 dni w tygodniu a także 3. Można wykupić zajęcia w dwóch dzielnicach.

Program  FIT-MEN- w dalszym ciągu mile widziani są także PANOWIE Z BRZUSZKAMI! Panie-zmotywujcie swoich Panów, kolegów, sąsiadów a otrzymacie rabat na nasze zajęcia! Jeśli Panowie zbiorą się w grupę 6-8 osobową 1 zajęcia będziecie mieli pokazowo-gratis! Szczegóły na maila.
Jak te zajęcia wyglądają? Myślicie, że są nie-męskie? Nic bardziej mylnego! Nasi instruktorzy od dawna trzymają specjalny zestaw "uruchamiania męskich ciał" :) Przyjdź. Poznaj się od lustrzanej strony;-) Poszukaj siły, która Cię rozpędzi -poszukaj motywacji 
Spotkanie z DIETETYKIEM odbędzie się jeszcze w grudniu, jeśli zapiszecie się już dziś.

Nadal zapraszam do czytania nowych wpisów, opinii n/t naszych zajęć >link< oraz do polubienia naszej strony na FB, gdzie można podejrzec co było, co jest, co będzie:) >link<

 Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem zapisy@spalamkaloriewtancu.plPozdrawiam i do miłego zobaczenia :)