Czy odchudzanie to wyzwanie? -edycja wiosna 24

KOLEJNA EDYCJA niezwykłych warsztatów

Czy odchudzanie to wyzwanie? - praktyczne warsztaty w gubieniu kilogramów

ODCHUDZANIE to proces a nie jednorazowy ZRYWWarsztaty z odchudzania
z psychodietetykiemW odpowiedzi na Wasze liczne zapytania widać, jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się temat skutecznego zrzucenia niechcianych kilogramów, które nie tylko wpływają na nasze samopoczucie, ale często są naprawdę problemem zdrowotnym.
Na 106 osób, które wzięły udział w ankiecie: Ile kilogramów masz do stracenia? otrzymaliśmy następujące dane:
5 kg – 9 osób (8%)
10 kg – 15 osób (14%)
15 kg – 18 osób (16%)
20 kg – 64 osoby (60%)

Czy odchudzanie to wyzwanie?- edycja jesienna


Bez przygotowania nie ma odchudzania

Mam nadzieję, że już wiecie, że diety nie działają na większość z nas. Kiedy zaczynamy odchudzanie, czujemy, że się uda. Mamy w sobie ogromną chęć do tego, aby w końcu wyglądać i czuć się dobrze ze sobą.  To uczucie optymizmu towarzyszy nam intensywnie przez pierwsze kilka dni, a potem opada. Czar pryska. Przychodzi weekend, a nasze przyzwyczajenia zamiast siedzieć po cichu zamknięte w szafce na klucz, wylewają się jak lawa z wulkanu. Chęć na wypicie piwa z przyjaciółmi okazuje się silniejsza niż kiedykolwiek, a dni miesiączki stają się tak bolesne, że tylko czekolada może ukoić ból. Do tego wszystkiego kłótnia z partnerem lub zepsuta pralka i wszystko traci sens. 


Proponujmy Ci kurs na „prawo jazdy na redukcję tkanki tłuszczowej”. Proponujmy małymi krokami dojść do perfekcji, zamiast osiągać chwilowy efekt schudnięcia i wrócić po czasie do punktu wyjścia przygotuj się razem w grupie do osiągnięcia celu: spadku wagi a tym samym zdrowia!


Przygotowanie do odchudzania składa się z 6 elementów:

1. Organizacji czasu
2. Zamianie chęci w działanie
3. Wyznaczeniu celu
4. Nie uleganiu pokusom tylko dzisiaj
5. Nauka rozpoznawania myśli sabotujących odchudzanie
6. Stworzenie Nowych Nawyków

Charakter spotkań.
Na każdym spotkaniu poruszany będzie przez prowadzącą Mentorkę i Psychodieteyczkę inny temat dotyczący zmiany nawyków żywieniowych wzmocniony wiedzą z zakresu Mindfulness- treningu uważności. Odejdziemy od klasycznych diet. Rozpracujemy Twój problem otyłości, y ruszyć dalej. Pokażemy, że odchudzanie może być przyjemną przygodą. 
Każde spotkanie to wiedza o kolejnym kroku, będziemy je kończyły postanowieniem do wykonania na kolejny tydzień.


Siła grupy, jej wsparcie i wspólna wymiana doświadczeń jest potężna i dla wielu z Pań może okazać się dodatkowym źródłem motywacji.

Tematy m.in to:
rola śniadania,
jedzenie na mieście,
mity na temat odchudzania ,
zdrowie co to właściwie jest,
umiejętność radzenia sobie z wymówkami i nawykami,
stawianie celów i ich realizacja,
ćwiczenie „słabej woli”,
odchudzanie to proces,
skuteczne metody budowania nowych nawyków na stałe.

10 spotkań po ok 1,5 h-2 h , 10 tygodni- zdrowy, średni spadek wagi 0,5-1 kg na tydzień pod okiem psychodietetyczki, która będzie wspierała Cię przez cały proces odchudzania w ciagu 10 tygodni! na żywo i 30 min on line w trakcie trwania kursu w cenie!

Zapewniamy Wam kameralną atmosferę, profesjonalną Trenerkę znajacą problematykę, mającej swój gabinet, doświadczenie i proste metody. A od siebie musisz wymagać TYLKO konsekwencji.


Będzie wesoło i bezpiecznie ( zachowujemy odległości ale jesteśmy razem, w grupie)  

Materiały: otrzymasz je na zajęciach, będą quizy, prezentacje, opakowania po produktach (czytanie etykiet) , wspólne mapy myśli itp.

Czas trwania: 10 tygodni- 10 spotkań po ok 1,5 h-2 h jeden raz w tygodniu.  

 

I GRUPA  START

PONIEDZIAŁEK 5.02 godz 19.30

Miejsce: Krucza 17/40, Warszawa-Śródmieście

II GRUPA  START

PIĄTEK 9.02, godz 18.00

Miejsce: Krucza 17/40, Warszawa-Śródmieście

 

III GRUPA START

SOBOTA 10.02, godz 11.00 

Miejsce: Krucza 17/40, Warszawa-Śródmieście


GRUPA max 10-12 osób 
Będzie ciekawie i kolorowo :)

Dlaczego w grupie?

Oferta warsztatów CZY ODCHUDZANIE TO WYZWANIE? jest skierowana do określonej grupy osób, które borykają się z podobnym problemem, mają podobne trudności. Daje to możliwość skoncentrowania się na pracy nad obszarem, który jest ważny dla każdego uczestnika grupy, a podobne doświadczenia sprawiają, że wszyscy lepiej się rozumieją.  Uczestnictwo w grupie jest szansa na doświadczenie wsparcia od innych i uświadomienie sobie, że również inni spotykają się z podobnymi problemami. Niewątpliwą korzyścią płynącą z uczestnictwa w grupie są informacje zwrotne od pozostałych uczestników, wspomagają proces lepszego poznawania siebie. Grupa daje możliwość przećwiczenia nowych umiejętności i zachowań w znanym, bezpiecznym otoczeniu.

Indywidualny program to większe koszty, w grupie te koszty rozkładają się na cześć wspólną( motywacyjno-dydaktyczna) oraz indywidualną( rozpoznawanie potrzeb i identyfikacja problemu, dopasowanie modelu odchudzania do Twojej osoby)


Zapraszamy na WARSZTATY( średni spadek wagi w okresie 2,5 mies od 6 do 10 kg)

więcej szczegółów o warsztatach: zapisy@spalamkaloriewtancu.pl
Napisz lub zadzwoń do nas po więcej szczegółów 504 699 512

Zapraszamy!